Hydraulik Warszawa

Zadzwoń


518-449-016

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług hydraulicznych

FAQ

Nasza praca wymaga od nas kontaktu z innymi ludźmi. Dlatego też zaobserwowaliśmy, że w pytaniach większości państwa pojawia się kilka kwestii jakie można wyjaśnić za pośrednictwem strony internetowej. Mamy nadzieję, że przygotowany FAQ (pytania i odpowiedzi) pozwoli wam odpowiedzieć sobie na drażniące was kwestie.

W moim mieszkaniu usterce uległa najpewniej uszczelka kranu. Jak szybko mogą państwo przyjechać oraz jaki będzie koszt usługi?
Do takich dzielnic Warszawy jak: Ochota, Mokotów, Ursus, Włochy oraz Ursynów dojeżdżamy zazwyczaj w ciągu 10-20 minut. Niestety nie wiemy jak poważnej usterce uległ kran i czy rzeczywiście jest to usterka związana z kranem. Nie mniej naprawa drobnej usterki nie przekracza zazwyczaj 50 złotych. W cenę tę wliczony jest już dojazd do państwa mieszkania.

Czy pracujecie również nocą?
Jeżeli awaria wymaga naszej niezwłocznej wizyty to oczywistym jest, że zjawiamy się nawet o 2-3 w nocy. W przypadku awarii gazowej liczy się każda minuta.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?
Cena instalacji centralnego ogrzewania zależna jest od wielkości powierzchni użytkowej w domu oraz ilości grzejników jakie przyjdzie nam zamontować. W przypadku domu o powierzchni 100 m2 cena montażu centralnego ogrzewania przekracza 7000 złotych.

Hydraulik Warszawa - usługi hydrauliczne