Hydraulik Warszawa

Zadzwoń


518-449-016

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług hydraulicznych

Referencje

Łukasz Dymicki (Góra Kalwaria): Wyrażam zadowolenie z efektów prac wykonanych przez Panów Tomka i Remigiusza. Fachowo wykonali instalacje hydrauliczn± w moim nowo budowanym domu. Bardzo cenię sobie zwłaszcza porady w zakresie zastosowanych rozwi±zań. Dzięki ich sugestiom wprowadziliśmy mnóstwo udogodnień i uniknęliśmy utrudniaj±cych eksploatację błędów przeoczonych na etapie projektowym.

Marek Ciesielski (Legionowo): Mam nadzieję, że wykonana przez panów Tomka i Remka instalacja hydrauliczna będzie mi służyła długimi latami. Praca wykonana była bardzo solidnie, szybko i co najważniejsze fachowo. Z mił± chęci± mogę polecić ich usługi hydrauliczne.

Arek Deling (Piaseczno): Kiedy rozpoczynałem budowę mojego domu, nie zdawałem sobie sprawy z tego na jak wiele pytań będę musiał odpowiedzieć. Zwykle odpowiadałem pytaniem "A jak inni klienci to zwykle robią". Innym wykonawcom to pasowało - dostawali wolną rękę. Ale Pan Tomek zadał pytanie dodatkowe: Czy ten dom nie jest za mały by wszyscy "inni" w nim zamieszkali? Myślałem że budujemy dom dla Pańskiej rodziny i to Państwo powinniście decydować jak chcecie z niego korzystać. Uświadomił mi że to przecież ja będę tu mieszkał i warto poświęcić trochę czasu by dokładnie ustalić czego się oczekuje. Sugestie Panów Tomka i Reńka okazały się bardzo pomocne. Mam teraz wygodną w eksploatacji instalację hydraulikę - Dziękuję.

Agata Witkowska (Warszawa): Pewnego dnia jeden z moich grzejników centralnego ogrzewania przestał działać. Dzięki stronie Hydraulik Warszawa natrafiłam na ofertę Pana Tomka który w mgnieniu oka przywrócił sprawno¶ć mojemu grzejnikowi.

p. Łukasz (Warszawa): Już na pierwszym spotkaniu po rozmowie widać że znaj± się na swoim fachu. Robi± przede wszsytkim bardzo solidnie. Polecam!

Hydraulik Warszawa - usługi hydrauliczne